VI. Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii

Milí studenti,

ráda bych Vás pozvala na VI. Veletrh pracovního uplatnění v medicíně a farmacii

Koná se v letošním roce v Hotelu Černigov dne 7.4.2015 už od 9:00.

Veletrh Vám pomůže se zorientovat na farmaceutickém trhu práce, zjistíte, jaké možnosti pracovního uplatnění vlastně máte.  Pojďte se zeptat Vystavovatelů, pojďte je doslova vyzpovídat, ať toho víte a odnesete si informací co nejvíce.

V dopoledních hodinách se můžete těšit na přednášku pana proděkana prof. Wsóla, který Vám představí postgraduální studium. Je to pro Vás další možná cesta, kudy se odebrat po státnicích.

Máte možnost se dozvědět více o tom, jakým způsobem funguje Česká lékárnická komora a co Vám může nabídnout. Jestli se zajímáte nebo byste se chtěli zajímat o organizaci Lékaři bez hranic, máte šanci si vyposlechnout, co dělají.

Na Veletrhu se budou konat dva workshopy na téma: "Efektivní hledání práce" a druhý "Jak se připravit na pracovní pohovor". Pozor na kapacitní omezení a kdo má zájem se registrovat, hlídejte si zaslání dnešního e-mailu s pokyny. Upřednostňují se studenti, kteří jsou členy SČSF.

Samozřejmě nesmím zapomenout na závěrečné slosování o zajímavé ceny. Během celého Veletrhu bude zajištěno občerstvení přímo v prostorách Hotelu Černigov.

Do Hotelu Černigov se dostane pomocí veřejné dopravy:
 Z farmaceutické fakulty ze zastávky Heyrovského na zastávku Hlavní nádraží. Zde jsou linky, které tuto trasu jedou přímo: autobus 8, 9, 16, 24 ; trolejbus 1. 

11103692 10205159251155300 381774134 o