Jak být IN v písemné komunikaci

Pod záštitou Spolku českých studentů farmacie se na fakultě ve čtvrtek 20.11.2014 ve večerních hodinách konal soft skillový seminář na téma „Jak být IN v písemné komunikaci“, aneb jak správně psát abychom neurazili, abychom dostatečně pokryli celou naši agendu či abychom nenudili, a samozřejmě jsme se nezapomněli dotknout v dnešní době tak ožehavých témat jako „jak správně napsat motivační dopis“ a „jak správně napsat CV (životopis)“.

 

Na zhruba 2 a půl hodiny se naším trainerem stal Jeník Tomiška. Zprvu jsme se všichni zamysleli, co od workshopu očekáváme a přenesli svá očekávání na papír. To nám nějakou minutku dvě zabralo a poté jsme se už pustili do samotné debaty. Sešel se nás vskutku hojný počet, proto nápadů bylo dost a dost. Věděli jste například, že za S pozdravem se v dopise nepíše čárka a považuje se to za „dopisní faux pas“? Že se dopis píše co nejstručnější? Že personalista ve firmě má asi 30 vteřin na přečtení vašeho životopisu či motivačního dopisu, a že byste je proto měli napsat co možno nejzajímavěji?

Toto všechno a mnohem víc jste se mohli dozvědět na našem soft skillovém semináři. Pokud vás zaujal a chcete si takový seminář vyzkoušet na vlastní kůži, neváhejte se přihlásit na další soft skillový seminář na téma „Jak prezentovat“, který proběhne celý v angličtině tento čtvrtek 27.11.2014 v 18:00 pod taktovkou Davida Čechlovského. Máte se na co těšit! Tak co, uvidíme se?