Soutěž v lékárenské komunikaci - dispenzace

Jak jste se již mohli dočíst na stránkách SČSF, 22. listopadu proběhl seminář zaměřený na zdravotnickou komunikaci. To však byla pouze první část znovuobnovené akce s názvem Soutěž v lékárenské komunikaci – dispenzace. Hlavní částí byla samotná soutěž, které se účastnilo jedenáct studentů napříč všemi ročníky. Soutěž probíhala v lékárně Fakultní nemocnice Hradec Králové, což zajistilo celé akci důstojné zázemí. Všichni soutěžící velmi kvalitně prezentovali vše, co se do té doby naučili, ačkoliv pro většinu to byla vůbec první zkušenost s jakoukoliv formou dispenzace. Jejich výkon pak hodnotila odborná porota složená ze zástupců Farmaceutické fakulty v Hradci Králové (PhDr. Eva Švarcová, Ph.D. ), České lékárnické komory (PharmDr. Alena Petříková) a společnosti Sanofi (Pavel Adamička). Jako všechny akce, se kterými nemá SČSF tolik zkušeností, i tuto doprovázely drobné problémy, ale vše nakonec vyústilo ve zdárný konec. A jak soutěž dopadla?
 
1. místo    Kateřina Štulíková, 4. ročník
2. místo    Jana Puzyrevská, 2. ročník
3. místo    Jakub Feltovič , 2. ročník
 
Doufám, že tento projekt, který přispívá k rozvoji studentů v oblastech důležitých pro jejich profesní růst, nezapadne a budeme se moci těšit i v příštích letech na jeho pokračování.
Nakonec mi nezbývá než poděkovat organizátorům, porotcům, soutěžícím a společnosti Sanofi, díky níž mohla tato akce znovu ožít.
 
DSC 3311