Antibiotický týden

V letošním roce se Spolek českých studentů farmacie připojí k Antibiotickému týdnu, který proběhne v termínu od 16. do 22. listopadu. Tento projekt si dává za cíl osvětlit veřejnosti problematiku nadužívání antibiotik, ATB rezistence apod.

V rámci Antibiotického týdne jsme pro vás připravili přednášku na téma Antibiotika léčící i škodící, které se ujme PharmDr. Petr Jílek, CSc. Přednáška proběhne v pondělí 16.11. v Posluchárně A od 17:00. Odkaz na fb událost zde.

Rovněž chceme oslovit veřejnost, a to s letáčky a dotazníky na Hlavním nádraží v Hradci Králové ve středu 18. listopadu 2015, proto se obracíme na studenty, kteří se chtějí k této osvětové akci přidat a rozvíjet povědomí veřejnosti o této problematice, aby nás neváhali kontaktovat. Odkaz na fb událost zde.

Studenti, kteří se chtějí do osvětové zdravotní kampaně zapojit, se mohou ozvat Josefu Kunrtovi -  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , který bude ochoten poskytnout bližší informace.

Zapojením do projektu chceme mimo jiné veřejnosti ukázat, že jsme plnohodnotnými odborníky v poskytování zdravotní péče a upozornit na to, že se lidé mohou se svými zdravotními problémy obracet i na nás – farmaceuty.

Více informací můžete získat na tomto odkazu.

ATBplakat-011