Seminář Eucerin

Seminář Eucerin - Dermokosmetika v prostřední lékárny

V úterý 7. 11. proběhl na Farmaceutické fakultě seminář na téma „Dermokosmetika v prostředí lékárny“, který byl připraven ve spolupráci se značkou Eucerin, kde se účastníci mohli dozvědět, jaké vlastně má dermokosmetika místo v lékárně a v podpůrné terapii některých kožních onemocnění, konkrétně atopického ekzému a aknózní pleti. Témata byla ještě doplněna o představení kosmetiky určené pro zralou pleť, jelikož i o tu je v lékárnách velký zájem.

Číst dál...

Zahradní slavnost SČSF - 16.5.2017

V čase těsně, než začínají první zápočty a zkoušky v předtermínech, na místě, kterým se pyšní jen málokterá fakulta – v botanické zahradě, se v úterý 16.5.2017 sešli studenti, akademičtí pracovníci a zaměstnanci fakulty poslechnout si jazzovou kapelu Art Jazz Band Hradec Králové, osvěžit se míchanými drinky, zopakovat si botaniku při prohlídce skleníku, zahrát si kroket a pétanque nebo jen poklábosit v příjemném prostředí teplého májového večera. To vše nabídla akce Spolku českých studentů farmacie pojmenovaná stejně jako známá hra prvního českého prezidenta.

1 4

Číst dál...

Diskuze o transformaci lékárenství - 3.5.2017

Transformace lékárenství jde ruku v ruce s vývojem farmacie

Přední představitelé české farmacie se sešli ve středu 3. května u jednoho stolu na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové, aby diskutovali na téma Transformace lékárenství.

Moderování diskuze se ujal Mgr. Tomáš Cikrt, který kladl dotazy PharmDr. Davidu Mendlovi z České lékárny holding, a.s., prezidentu České lékárnické komory PharmDr. Lubomíru Chudobovi, děkanovi Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové doc. PharmDr. Tomáši Šimůnkovi, Ph.D., ředitelce Odboru farmacie Ministerstva zdravotnictví ČR PharmDr. Aleně Tomáškové, řediteli Státního ústavu pro kontrolu léčiv PharmDr. Zdeňku Blahutovi, MBA a předsedovi Zdravotní sekce Svazu zdravotních pojišťoven MUDr. Pavlu Frňkovi.

Účastníci Diskuze

Číst dál...

Webinář: Z absolventa leaderem se společností GSK - 9.5.2017

Milí studenti,

rádi bychom vás pozvali na online webinář, který si pro vás připravila společnost GlaxoSmithKline, s.r.o.

Téma webináře je: Z absolventa leaderem (Jak nastartovat svou kariéru). Webinář se bude konat v úterý 9. 5. 2017 v 16:00 hod. a hlavním hostem bude účastník talentového programu GSK Jernej Hafner ze Slovinska. Jernej představí program pro budoucí manažery – Future Leaders Programme, kterého je součástí a do kterého se právě teď můžete hlásit. Zároveň bude mluvit o tom, jak se rozhodoval o svojí budoucí kariéře on a proč si vybral právě Future Leaders program.

Během celého webináře budete mít prostor ptát se Jerneje a zástupců HR oddělení, takže neváhejte a připravte si dotazy na cokoliv, co vás o kariéře ve farmaceutické společnosti zajímá.

 

Registrace a více informací: www.proudly.cz/webinar/gsk

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/782116131938671/

Přihláška do Future Leaders Programu:http://bit.ly/2qdMZb8

Z absolventa leaderem

  

 

Diskuze: Transformace lékárenství - 3.5.2017

Vážení studenti,
zajímá vás budoucí podoba českého lékárenství? Chcete se na něco zeptat těch, kteří o tom rozhodují? Nebo si chcete jen poslechnout jejich názory a myšlenky? Přijďte tedy na diskuzi na téma Transformace lékárenství!

Diskuze se uskuteční již ve středu 3.5.2017 od 16 do 18 hodin v aule A101 na kampusu.

Zapojte se navíc už dnes nebo zítra dopoledne do soutěže o speciální ceny, více informací na FB události.

Program je následující:

Diskuze - Transformace lékárenství